Wszystko czego
potrzebujesz
do wydajnej pracy

Sprawdź funkcje systemu, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

System dla cateringu dietetycznego
Logo partnera Google API
Logo partnera Oktawave
Logo partnera SMS API
Logo partnera Autopay
Logo partnera Fakturownia
Logo partnera Postmark


Funkcje systemu

Poznaj główne funkcje Mobilnego Cateringu

Mobilny Catering to kompleksowy system do obsługi cateringu dietetycznego.i wiele więcej...
Aplikacja mobilna dla cateringu dietetycznego - przedłużanie zamówienia

Integracje

Wykorzystaj siłę synergii

Usprawnij kolejne procesy, zwiększ efektywność sprzedaży i zaoszczędź dodatkowy czas dzięki integracjom, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

  • Statystyki odwiedzin strony WWW
  • Śledzenie konwersji kampanii reklamowych
  • Automatyczne wystawianie faktur
  • Integacje z firmami kurierskimi
  • Kampanie e-mail i SMS
Integracje z innymi systemami


Wybrani partnerzy

Usługi dodatkowe

Potrzebujesz czegoś więcej? Szukasz indywidualnego podejścia? Jesteśmy Software House'm zatrudniającym ponad 30 specjalistów. Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.Indywidualne wdrożenia i franczyza

Szukasz rozwiązania szytego na miarę? Potrzebujesz dodatkowych funkcjonalności, specyficznych integracji bądź osobnych serwerów? Chcesz mieć własną aplikację mobilną opublikowaną w AppStore i Google Play pod własną marką? Skontaktuj się z nami i zapytaj o wdrożenie typu White Label. W ofercie posiadamy również wersję systemu dedykowaną sieciom franczyzowym.

Strona WWW Twojego Cateringu

Jesteś na początku drogi i potrzebujesz kompleksowej obsługi w zakresie wykonania wizerunkowej strony WWW? A może chcesz odświeżyć dotychczasową stronę? Skontaktuj się z nami i zapytaj o stronę WWW dla Twojego cateringu.

Materiały promocyjne

Ulotki promocyjne, banery reklamowe, materiały do zamieszczenia w social media? Nasz doświadczony zespół przygotuje wszystko czego potrzebujesz. Spytaj o ofertę.

Certyfikat SSL

Nie wiesz jak zabrać się za zakup i konfigurację certyfikatu bezpieczeństwa na swojej stronie? Skontaktuj się z naszym zespołem i zrobimy to za Ciebie!

Reklama i pozycjonowanie

Potrzebujesz pomocy w dotarciu do nowych klientów? Interesuje Cię SEO lub reklama w social media? Zapytaj co możemy dla Ciebie zrobić.

Migracja danych

Chcesz przenieść do Mobilnego Cateringu dane z innego systemu lub Excel'a? Odpowiemy jak to zrobić i pomożemy w migracji!

Układanie jadłospisów

Szukasz doświadczonego dietetyka? Chciałbyś zlecić przygotowywanie jadłospisów dla Twojego cateringu? Skontaktuj się z nami i zapytaj o układanie menu.

Doradztwo i szkolenia

Potrzebujesz przeszkolenia zespołu z użytkowania systemu? A może szukasz doradztwa i wiedzy jak prowadzić i rozwijać biznes? Chętnie podzilimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasz doświadczony zespół chętnie odpowie na pytania, przygotuje ofertę i podzieli się swoją wiedzą.

Kontakt